-
20th Dub 10

10 z mých oblíbených věcí …

Od října jsem se nevěnovala blogu. Od teď budu lepší, a tak ocením, když se rádi budete dívat na aktualizace, přesto, že jsem byla dlouho pryč. Pojďme začít novým článkem. Tady máte 10 mích top stránek, které pravidelně navštěvuji.

1. www.shoedazzle.com –  pokud milujete boty, ovšem jako většina žen, ale váš bankovní účet není na velké částky stejně jako vy připraven, oceníte tento web stejně jako já.  Získáte nové boty každý měsíc, za měsíční návrhy si můžete vybrat! Vše asi 39 dolarů za měsíc! Jo škodolibé radosti tady …

2. www.eatingwell.com- Miluju webové stránky tohoto časopisu. Inspiruje mě to a povzbuzuje jíst zdravě a hlavně vařit zdravě. Také velmi informativní o tom, co za potraviny koupit, či co se děje s potraviny, které jíme. Najdete tu také tipy jak jíst nebo jak zhubnout. Nebo co myslíte, je vaše lepší?

3. www.sourcenaturals.com/products/GP1345 - Tato látka mě dostala z nachlazení během jednoho dne. Nemohu víc než doporučit. Vezměte si to na začátku svého nachlazení a budete mi děkovat. Také pomáhá vašemu imunitnímu systému. Dokonce vhodné i pro děti!

4.www.beachbody.com/product/fitness_programs/p90x.do?code=P90XDOTCOM – Dobře,pokud se chcete vytvarovat, navštivte tuto stránku. Jedná se o 12 DVD cvičebního plánu, díky kterému uvidíte změny už za 12 týdnů.  Nebudete se u tohoto cvičení nudit!

5. www.garnier.com/fructis - zdaleka nejvíce podceňovaný šampon a kondicionér. „Jestli je to dražší, musí lépe fungovat,“ to není pravda. Zkusila jsem všechny drahé značky  pod sluncem, a proto jsem ráda za toto, je to pod 5 dolarů za láhev a mají tolik různých produktů. Suché vlasy, špatný růst, dlouhé vlasy, ochablé vlasy, barvené vlasy… , co si jen vzpomenete. To je opravdu dobrá věc a proč utrácet 50 dolarů za láhve, když je to vše vyrobené v téže továrně?

6. www.doctoroz.com – Miluju sledovat tuto show a učit se podle ní. Je to jednoduché. Naučila jsem se tu hodně o zdraví a dobrých tipů atd. …

7. www.zara.com To je můj oblíbený obchod. Takže jsem nemohla ho vynechat. Mají zde produkty pro dámy, pány i děti. Slyšela jsem, že by brzy mohli mít i svůj e-shop … hmmm.

8.www.avaaz.org www.one.org/us - Jsou to dvě stránky, které úžasně pomáhají lidem a působí na celém světě. Pokud máte pocit bezmoci a nevíte, jak přispět,  jediné, co musíte udělat, je se zaregistrovat, potom se přihlásit a podepsat petici za příčinu a dostanete různé e-maily s možností darovat  svou část.

9. www.nouvellesvagues.com –  Miluju poslouchat tyhle lidi na mé cestě do práce.

10. www.paulyboy.tumblr.com - Můj nový oblíbený umělec. Jeho hlas je klasický a tak unikátní, a jeho hudba je opravdu krásná. Poslouchám ho na mé cestě do práce hodně, a myslím, že se hodně prosadí, jakmile všichni uslyší to, co může  nabídnout až všichni slyší to, co může nabídnout.

Tak a je to! 10 z mých oblíbených věcí…Možná se stanou oblíbenými i u Vás :-)

XO Chelsea

Exklusivně pro Vás přeložila A.d.a

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby