-
11th Bře 10

Vítám vás na nových webových stránkách, které jsme pro vás vytvořili  společným úsilím s Petannnem. Stránky jsou nyní přehlednější, lépe fungují a pracují na redakčním systému. Budete tedy moci například komentovat jednotlivé články. Nyní se vám pokusím ve zkratce vysvětlit používání stránek. U každého příspěvku máte v hlavičce čtyři odkazy. První zobrazuje počet komentářů, kliknutím na tuto ikonku se vám komentáře zobrazí. Další z funkčních ikonek tu máme „čti dál – read more“ tedy pokračování článku, což je pro vás velmi užitečné :-) .  Knihu návštěv budete mít tentokrát přímo na hlavní stránce,  a to v pravém sloupečku. Doufáme, že se vám bude nový web líbit a abych nezapomněla, prosím vás o vaše názory, abychom věděli jak se vám naše práce líbí. Případně co na ni změnit. – Piště prosím do shoutboardu. Těmito stránkami vás budou provázet stejně jako těmi  starými Petannn, Pedroo a já, hlavní administrátor – A.d.a.

Já ještě využiji tuto možnost a mockrát poděkuji dvěma, bez kterých bych tohle všechno nikdy nezvládla. Nejprve Petannnovi, se kterým jsme web tvořili i dlouho do noci a nebýt jeho v podstatě by neexistoval.  Dál také za to, že má pořád tak pevné nervy a už to přes mnoho nefungujících věcí dávno nevzdal :-) .  Dále můj dík patří také překladateli ( Pedroo ),  že se vůbec seriálu jako jediný v ČR věnuje.  Právě on tvoří titulky a často také překládá články, které Vám přinášíme. A na závěr děkuji také  Vám fanouškům, že náš web navštěvujete, protože to je pro nás ta největší odměna za někdy i dost namáhavou práci.

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby