-
5th Bře 10

Umíte anglicky? Tak je tohle určeno právě pro Vás.!

Dnes jsem si pro Vás připravila dvě videa, jedno na kterém vám možná ujasní pár věcí Summer (Candace Cameron Bure) a na druhém Lauren(Cassie Scerbo). Videa jsou zatím jen v angličtině a jelikož jsem na angličtinu „expert“ vám to bohužel nemohu přeložit. V dohledné době se pokusím domluvit s překladatelem, vše je pouze na okolnostech. Nebo je mezi vámi někdo, kdo by byl ochoten nám ujasnit, co přesně ve videu říkají? Budu ráda, když se někdo ozve. Nyní pouze ve zkratce.

Summer (Candace Cameron Bure)

Candace Cameron Bure vysvětluje vztah mezi Summer a Lauren. Candace říká, že se jejich vztah časem mění. A také, jaké výzvy stojí před námi.

canadce_bts_thumb.jpg

Lauren(Cassie Scerbo)

Cassie jak už několikrát říkala, nemá zrovna moc společného se svou postavou Lauren. Můžete být však překvapeni, co tyto dvě osoby společného mají. Podívejte se na toto video a zjistěte, co sdílí s Lauren a také spoustu dalších věcí o Make it or break it a jak se spojuje s fanoušky. Pro angličtináře zajisté zajímavé video :-) My ostatní si budeme muset ještě nějaký čas počkat….

cassie scerbo video: vulnerable villain

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby