-
12th Dub 10

Co takhle nějakou soutěž? Připravila jsem si pro Vás první soutěž našeho webu. Pojďme si alespoň trochu zkrátit čas čekáním na zahájení 2. sezóny něčím zábavným, kde budete moci projevit svojí vlastní kreativitu :-) Teď už ale k věci, o čem soutěž vlastně je? Rozhodla jsem se, že budou dvě kategorie – první bude vytvořit wallpaper, jakýkoliv který bude souviset se seriálem nebo jeho představiteli.  A druhou bude tvořit koláž, která se bude týkat někoho ze seriálu. Zamyslete se nad tím, co vystihuje třeba právě vašeho oblíbence či oblíbenkyni :-) Ať už to budou věci, vlastnosti, různé pocity, barvy či prostě jen fotky. Ve fantazii se meze nekladou.

Můžete si vybrat, ve které chcete soutěžit, pokud se Vám ale zalíbily obě dvě kategorie, klidně se zaregistrujte do každé z nich :-) Jak se zaregistrovat? Stačí poslat na můj e-mail (adddik@seznam.cz) tyto základní údaje: přezdívku či jméno, věk a popis vaší výroby.  Můžete připojit bližší informace o Vás, Vaše zájmy, weby  či cokoli co by nás mohlo zajímat :-)

Prozatím nechám soutěž plynout měsíc, tedy do 12.5.2010. Pokud bude potřeba, soutěž protáhnu. Jakmile se zaregistrujete, budu počítat s Vaší účastí a očekávat Váš výtvor. Pokud uznáte za vhodnější mi to poslat najednou, zlobit se taky nebudu :-) Doufám, že Vás soutěž chytne a dostane se mi alespoň pár obrázků, budu se těšit. Tak hurá do práce. Případné dotazy ráda zodpovím ;-)

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby