-
22nd Úno 11
Zatímco je Kaylie Cruz zvyklá hrát gymnastku v Make it or Break It, v realném životě nemá problém Josie Loren (něco, nevim co a ani ve slovníku to nedává smysl… :D ) Hra s pestrými barvami a odvážnými šperky, hezká brunetka ukazuje její zábavnou stránku – právě v čas promoce (nebo nějakýho plesu)! Děláš oboje, hraní i studium, řekni nám o tom. Začala jsem hrát, když mi bylo 18 a rodiče mě v tom plně podporovali, ale musela jsem chodit do školy. Byla jsem v herecké třídě, konkurzech, zkoušela jsem pracovat a dělat školu – bylo toho hodně, zvlášť první dva roky. Nyní je mi 23 s lidmi mladšími než já, ale jsem v posledním čtvrtletí a budu končit v červnu!
Jaká byla střední škola pro tebe? Šla jsem do školy umění. Bylo to jiné, ale bylo to úžasné. Měli jsme nejdelší školní dny na celé Floridě. Pokud jste nekdy viděli „Fame“ (to je asi seriál?), bylo to přesně takhle!
Šla jsi na ples? Šla.
Co jsi měla na sobě? Měla jsem tyrkysové šaty. Byl to …. (já se v tom nevyznám, nějakej styl šatů, ve slovníku je to jako ohlávkovej styl :D ) s výstřihem ve prostřed, ale neměla jsem prsa, takže to nevadilo! Mělo to kamínky všude – bylo to opravdu nádherné. Už bych to teďka nikdy nenosila, ale milovala jsem to!
Stal se něco památného? V den plesu, když jsme se chystali v salonu a moje sestra tam měla malého pudla a on si zlomil nohu v salonu! Takže většinu času jsme strávili Oreovou nohou. Museli jsme ho vzít do nemocnice a všichni jsme byli v šatech!
Nějaká rada na přípravu na velký večer?  Určitě, vyzkoušejte si vlasy a make-up předem, takže v den plesu nebudete překvapení a víte, co na vás bude vypadat skvěle.
Pokud by jsi si mohla vzít slavného chlapa na ples, kdo by to byl? Adam Sandler! Chci někoho, kdo bude tančit a bude dělat dobré chvilky a bude život té párty!
Tady jim tam asi něco chybí? :D Pak je jenom tahle věta:
„Líbi se mi něco – jako cool čelenka nebo pěkný náhrdelník. Prostý a jednoduchý opravdu není můj styl!“

Zatímco je Kaylie Cruz zvyklá hrát gymnastku v Make it or Break It, v realném životě nemá problém Josie Loren s oblékáním problém. Hra s pestrými barvami a odvážnými šperky, hezká brunetka nám ukazuje její zábavnou stránku – právě v plesové sezóně. Z časopisu Savvy nám David přeložil rozhovor s Josie Loren.

Děláš oboje, hraješ i studuješ, řekni nám o tom.


Začala jsem hrát, když mi bylo 18 a rodiče mě v tom plně podporovali, ale musela jsem chodit do školy. Byla jsem v herecké třídě, na konkurzech, zkoušela jsem pracovat a dělat školu – bylo toho hodně, zvlášť první dva roky. Nyní je mi 23 a chodím s lidmi mladšími než jsem já, ale jsem v posledním čtvrtletí a budu končit v červnu!

Jaká pro tebe byla střední škola?


Šla jsem do školy umění. Bylo to jiné, ale bylo to úžasné. Měli jsmenejdelší školní dny na celé Floridě. Pokud jste někdy viděli „Fame“, bylo to přesně takhle!

Šla jsi na ples?

Šla.

Co jsi měla na sobě?


Měla jsem tyrkysové šaty s výstřihem, ale neměla jsem prsa. Měly kamínky všude – bylo to opravdu nádherné. Už bych to teďka nikdy nenosila, ale milovala jsem to!

Stalo se něco památného?


V den plesu, když jsme se chystali v salonu, moje sestra tam měla malého pudla a on si zlomil nohu! Takže většinu času jsme strávili Oreovou nohou. Museli jsme ho vzít do nemocnice a všichni jsme byli v šatech!

Nějaká rada na přípravu na velký večer?


Určitě, vyzkoušejte si vlasy a make-up předem, takže v den plesu nebudete překvapení a víte, co na vás bude vypadat skvěle.

Pokud by jsi si mohla vzít slavného chlapa na ples, kdo by to byl?


Adam Sandler! Chci někoho, kdo bude tančit a bude dělat dobré chvilky a bude život té párty!

„Líbi se mi něco – jako cool čelenka nebo pěkný náhrdelník. Něco prostého a jednoduchého opravdu není můj styl!“

Přeložil David

2 Comments

  • A.d.a napsal:

    Ahoj, je to normálně přeloženo, jestli ale chceš pomáhat, není problém, určitě nám s tím moc pomůžeš :-) (sháním i překladatele na nový, připravovaný web o jiném seriálu) takže pokud jsi se nerozmyslela, tak napiš na mail adddik@seznam.cz a určitě se nějak dohodneme! :-)

  • Sayury napsal:

    Je to přeloženo, nebo přeloženo v google translate ? :/ Některé věci nemají moc smysl,či tak..(Nic ve zlém!) Jestli hledáte nějaké pomocné síly, klidně bych se nabídla… :)

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby