-
2nd Srp 10

 

Hovořil jsem s Josie Loren a Cassie Scerbo o trikotech a o dalších věcech.

Cassie Scerbo: Keylinina barva je obvykle růžová. A Laurenina je barva Leo, takže obvykle oranžová nebo modro zelená. A pak jsou tady vlasy. Asi jste si všimli, že v každé scéně má Lauren copánky. Nemohla jsem k tomu co říct, ale je to kousek Lauren a takže je to i kousek mě.

Josie Loren: Kaylie vždy nosí růžovou. Nemůžu si teď koupit ani jeden kousek růžového oblečení. Oblíká se velmi sladce a to není moc pro mě. Myslím to tak, že někdy se tak ráda oblíknu, ale jindy bych chtěla jiné šaty. Miluju ušlé džíny a fantastické vysoké podpatky. Také mám ráda elegantní vzhled. Upřímně, jsme pořád na place, takže v mém volném čase je až na posledním místě nějaké činčání se. Mám ležérní styl, bohémský styl. Jsem ale také holka a ráda chodím s mýma kamarádkami a nakupuji roztomilé šaty. A jsem posedlá botami. Dejte mi krátké malé mini a dobrý pár boty a nemůžu být šťastnější. Ale jsem rozhodně jiná než Kaylie a u sebe v šatníku nemám tolik růžového oblečení. Vlastně mám hodně jiných barev jako hnědá, zlatá a zelená.

Casse Scerbo: Také jsem posedlá botami. Ani nevím kolik párů bot mám. Je to trochu směšné. Mám ráda doplňky. Mám ráda srandovní, koketní a hranaté – ale nóbl. Mám ale dny, kdy si vezmu ušlé džíny a nemravné tričko a vestu.Pak jsou dny, kdy si vezmu sportovní sako, upnuté kalhoty a pár vysokých bot. Měním to. Když se podívám do zrcadla a vidím, že mi to sluší, tak si obleču cokoliv.

Přeložila Klára

 

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby