-
11th Dub 11

Seznamte se s dívkou v trikotu ze seriálu Make it or break it, který vysílá stanice ABC Family. Seriál se po přestávce vrací 28. března. Ayla Kell, která hraje silnou, ale přesto elegantní, gymnastku Payson Keeler si s námi popovídala o vývoji své postavy, s kým by si chtěla zahrát milostné scény nebo bez jaké kosmetiky nemůže být.

Byla jsi někdy ty nebo některá z tvých kolegyň roztleskávačka?

Já ne, ale Josie (Loren) se věnovala soutěžnímu roztleskávání a Cassie (Scerbo) hrála v Bravo girls: Hurá do toho! (Bring it on: In it to win it)

Můžeš nám prozradit něco z toho, co se stane v „Make it or break it“?

Můžete se těšit na spoustu věcí. Dívky jsou čím dál tím blíž svým snům a v sázce je hodně. Nemůžu vám toho prozradit moc, ale bude to úžasná řada.

Jaký byl tvůj konkurz na roli Payson?

Byla jsem hrozně nervózní. Nutila jsem se zhluboka dýchat. Věděla jsem, že jsem vždycky byla „baletka Payson“ a že nikdo tu roli nemůže zahrát lépe než já. A asi to fungovalo – miluju svou práci!

Máš nějakou oblíbenou gymnastku?

Miluju gymnastiku, jsem posedlá Olympiádou. Mám ráda Shawn Johnson i Nastiu Liukin, která je hrozně milá, i když je na vrcholu v tom co dělá.

Tvoje postava je velmi tvrdohlavá a cílevědomá. Jsi taková i ty?

Ano, jsem Payson velmi podobná jak v tom, že jsem cílevědomá, ale také že se soustředím na svůj cíl. Byla jsem stejná i jako baletka. Pořád jsem se snažila být lepší a lepší.

Bezpečnost je jak v gymnastice, tak u roztleskávaček velmi důležitá. Zažila jsi při natáčení nějaká zranění?

Měli jsme pár pádů.  Jedna z dívek si rozřízla chodidlo a další si docela vážně zranila achillovku. Cítily jsme se hrozně, ale ony to braly jako součást toho sportu. Je šílené, když spadnou z bradel a jsou schopné vyskočit zpátky a dokončit sestavu.

Zvládáš skvěle hrát emoce, které prožívá tvá postava. Kde se inspiruješ?

Snažím se si představit, čím moje postava opravdu prochází. Díky baletu si to můžu představit na svém život, a pak přemýšlet, jak bych se zachovala. Ale nakonec je to o tom, jak si myslím, že se Payson bude cítit. Vlastně se pro mě stala téměř skutečnou osobou. Přemýšlím, jak by mohla reagovat, nehledě na to, jak bych reagovala já. I když jsem jí hodně vtípků dala ze sebe.

V minulých dílech se tvá postava zamilovala do svého trenéra a dokonce ho i políbila. Bylo pro tebe nepříjemné natáčet tyhle scény?

(Smích). Vlastně to bylo hrozně vtipné. Neil, který hraje Sashu, je ten nejsladší chlap na světě a jsme opravdoví přátelé. Takže jsme neměli problém s touhle scénou. Potom ale bylo potřeba udělat fotku, kdy dávám Sashovi pusu, a tak jsme se museli políbit a zůstat tak. To bylo trochu nepříjemné.

Seriál se stal velmi oblíbeným. Můžeš stále chodit normálně ven, aniž by tě někdo poznal?

Ano, můžu. Ale obchoďáky… na to zapomeňte.  Z velké části zůstávám pod dohledem, i když nemám stažené vlasy a nenosím trikot. Vždycky ráda slyším, že se lidé dívají na náš seriál. Díky tomu vím, že všechna ta práce za něco stojí. To mi stačí.

Léto už klepe na dveře. Prozraď nám, bez jaké kosmetiky nemůžeš být?

Jsem obrovský fanda her na sluníčku, ale jsem ještě větší fanda ochrany proti slunci. A když začne být teplo, mám kvůli svým vlasům vždycky po ruce sprej od Bumble & Bumble (pozn. překl. Bumble & Bumble – americká značka vlasových produktů).

Co ráda děláš ve svém volném čase?

Mám ráda od všeho něco. Miluju outdoorové aktivity, vaření, pečení, šití, jsem tak trošku domácí puťka. Ráda si dělám věci sama.

Kdyby sis mohla vybrat nějakého dalšího partnera pro Payson, kdo by to byl?

Jon Hamm, protože je hrozně roztomilý. Je sice pro Payson trochu starý, ale mohla bych zase políbit svého trenéra. (pozn. překl. Jon Hamm – herec známý ze seriálu Mad Man)

Všichni vypadáte, že jste ve skvělé kondici. Máš pro naše čtenáře nějaké tipy na cvičení nebo zdravé jídlo?

Ráda sportuju. Zjistila jsem, že tenisový zápas je mnohem zábavnější než hodina na běžícím pásu. Takže si musíte najít něco, co vás bude bavit a člověka, který vás bude hecovat, když budete líní.  Taky mějte v tašce kešu oříšky nebo mandle, abyste nebyli v pokušení koupit si čokoládovou tyčinku, když máte hlad.

Co o tobě tvoji fanoušci nevědí?

Nejím vepřové a korýše. Miluju orchideje. Hrozně ráda fotím. Mám dva ty nejroztomilejší psy: Freak a Kokomo. Ráda dělám těsto na pizzu. Zbožňuju Portlandii, Vintage T-shirts a „House Hunters International“. (pozn. překl. pravděpodobně to jsou všechno nějaké americké show, kapely, filmy nebo něco takového)

Proč si myslíš, že by se dívky měly zapojit do sportů jako je roztleskávání, balet a gymnastika?

Myslím, že jsou skvělé pro udržení člověka ve výborné kondici. Také vás naučí disciplíně a určitému druhu sebedůvěry, který můžete získat jedině z pocitu dobře vykonané práce, když na sebe tlačíte víc než minule.

Přeložila CindyD

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby