-
27th Čvc 10

 

Máme tu pro vás rozhovor s Cassie Scerbo. Může hrát protivnou holku Lauren Tanner v ABC Family´s Make it or breakt it, ale mimo plátno je Cassie Scerbo úplný opak : okouzlující, a plná tajemství o svých oblíbených show.

OCEAN DRIVE: Vím, že by mě tvoji sklaní fanoušci zabili, kdybych se nezeptal – co nás čeká v této sezóně?

Cassie Scerbo: Cokoliv a všechno! Fantastická gymnastika, soupeření, zrady, milostný trojúhelník. Zrady, make-upy, rozpady…

 

OCEAN DRIVE: Proč diváci tolik milují tuto show?

Cassie Scerbo: Make i tor Break It je šťavnaté drama, které dospívající a dospělí rádi s kombinací s úžasným světem gymnastiky. Kdo to nemiluje že? Show je zcela dostačující pro děti, aby se na to dívali s rodiči a dostatečně zábavné pro dospělé. Také si myslím, že je to dobrá cesta, jak ukázat mladým dívkám, jak stát v tomto světě  povzbudí každého, aby šel za svými sny.

 

OCEAN DRIVE:Řekni nám o své roli Lauren. Proč je tak zábavné ji hrát.

Cassie Scerbo: Jak jednou řekl jeden režisér, Lauren je „zranitelný padouch“. Mám hodně zábavy s touto rolí. Je opravdu pikatní buřič, ale bolestivé a zranitelné povahy.

 

OCEAN DRIVE:A vypadá dobře! Jak zůstáváš fit?

Cassie Scerbo: Snažíme se do absolutní spičky vykreslit gymnastickou postavu, krásnou a silnou. Trénujem s naším gymnastickým trenérem na place. Musíme také cvičit na přístrojích a také mám svého osobního trenéra. Takže v podstatě svičení, zdravé jídlo, to je jediný způsob!

 

OCEAN DRIVE: Kde jsou tvé oblíbená místa na jídlo a pití v Miami?

Cassie Scerbo: Ráda chodím do Fantainebleau s mým přítelem. Plavat a vlastně nic nedělat. Všechny moje oblíbené restaurace jsou vlastně trochu dál na severu: Anthony´s Runway 84 v Fort Lauderdale, Piholena v Pompano Beach, Trattoria Bella Cibo v Margate. Samozřejmě, moje absolutné nejoblíbenější místo je doma s rodinou. Jíst mámino a tátovo úžasné jídlo – hlavně naše nedělní večeře. Říkám vám, že moje máma  dělá ty nejlepší karbanátky!

 

OCEAN DRIVE:Strávíš natáčením pět dní v týdnu, jak si najdeš čas na něco jiného?

Cassie Scerbo:Zabírá mi to většinu času, ale to nevadí, protože jsme nejlepší herecké složení na světě! Mimo to jsem se online přihlásila na vysokou, takže se budu učit, kdykoliv to bude možné a kdekoliv to bude možné. Titul byl pro mě vždycky důležitý. Také jsem nedávno začala s neziskovou organizací s názvem „Nic není nemožné“. Vzhledem k show si myslím, že můj první projekt bude pro finančně méně šťastné gymnastky dělat to, co mají rády. Viděla jsem nadšení, vášeň, kterou jdou do tohoto sportu, a mají velký respekt k závodnicím z celého světa.

 

Přeložila Klára

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby