-
26th Čvc 10

Pokud jde o gymnastiku herečka má tajnou zbraň:balet.

Každý make i tor break it fan ví, že Ayla Kell byla profesionální baletkou. Zeptala jsem se, jaký byl její nejoblíbenější baletní prvek.

Ayla Kell: Otočky. Jsem takový obraceč. Ráda bych dělala trojté piruety přes podlahu. Jsem ohromná. Vždycky mi to udělá radost. Jsem velice šťastná jenom když na to myslím.

Pomohl ti balet při roli Payson?

Ayla: Dělala jsem balet profesionálně 14 let. Trpěla jsem opravdu velice vážným zraněním kolena, že jsem myslela, že to bude mít velký dopad na mou karieru profesionální tanečnice.  Ale tlačila jsem až do konce a byla jsem schopna překonat vše za podpory mé rodiny, přátel, učitelů. Balet mi dal skvělý základ. Jsme s Payson stejné. Je opravdu jako já.

Mluvení o otočkách-a zvratech-teď je Payson zpátky.  Myslí  si Ayla, že dokáže Payson vyhrát Olympijskou  medaily?

Ayla: Když jsem se zranila, šla jsem do pokoje spisovatelů a  řekla jim : Chci vyhrát Olympijské hry. Můžete to nějak zařídit? Je to jediná příležitost vidět mě vyhrát na Olympijských hrách v určitém okamžiku v mém životě.

Musíme počkat a uvidíme. Myslíte, že Payson vyhraje?

 

Přeložila Klára

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby