-
2nd Srp 10

A je tu další rozhovor. Bop a Tiger Beat Magazine chatoval s Josie o trapných momentech na place, hostujících hvězdách, kráse a více!

Bop: Jaký byl tvůj nejtrapnější moment na place při natáčení?

Josie: Asi když jsem se smála a nemohla jsem přestat. Myslela jsem si, že si o mě myslí, že jsem blázen, ale naštěstí jsou na to zvyklí.

 

Bop: Koho bys ráda jako hostující hvězdu?

 

 

Chace Crawford


Josie: Chace Crawford! Mohl by hrát nového sexy kluka, který by se stal mým přítelem. Bylo by to fantastické!

Bop: Dělala jsi někdy gymnastiku?

Josie:Když jsem byla mladší, tak jo a byla jsem velice dobrá a pak jsem se stala roztleskávačkou. Byli jsme v televizi a na národních soutěžích a i státních. Byla jsem hlavní roztleskávačka, takže umím pořád dost triků na podlaze.

 

Bop:Jaký máš vztah ke své roli? Jste si podobné nebo úplně jiné?

Josie: Jsem holčička. Baví mě nakupování a chození ven s kamarádkami a bavit se. Ale Kaylie je velmi nesoustředěná a tak trochu musí být pořád všude. Je to typická dospívající holka a to já nejsem.

 

Bop: Co tě baví dělat ve volném čase?

Josie: Jsem velice aktivní člověk. Ráda chodím na procházky nebo jezdím na bruslích. Ale právě teď miluju procházky po pláži a trávit tam celý den, hrát frisbee nebo fotbal.

 

 

Bop: Jaký je tvůj jednoduchý recept na krásu?

Josie: Během dne u sebe nosím minerální prášek, který si dávám na obličej. Trochu řasenky, lesku na rty. Vlasy mám obvykle rozpuštěné a pak můžu vyrazit kamkoliv.

 

Bop: Poradíš čtenářům nějaký letní tip na krásu?

Josie: Noste u sebe opalovací krém! Slunce má špatný vliv na obličej a vaši pleť. Tady v Miami je normální být na slunci bez ochrany, ale to je tím, že jsou na slunce zvyklí a moc si neuvědomují jaký to pro mě může být dopad.

 

Přeložila Klára

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby