-
21st Led 11

Zdravím, zatím nejsou žádné novinky, tak nám alespoň Petr přeložil video týkající se rozhovoru Josie Loren a Cassie Scerbo o předešlé i budoucí sérii.

ABC Family video´s

(Video se jmenuje Press Tour: Josie Loren and Cassie Scerbo)

Kaylie: Měla jsem trochu obavy, protože první série byla tak skvělá, zajímalo mě co scénáristi tak asi napíšou dál. Ale oni se prostě vrhli do gymnastiky, a opravdu to rozjeli v tělocvičně s konfliktem mezi národním týmem a týmem Rocku. Uvidíte hodně drama s Nealem  a Elen Bealsovou.  A holky taky nebudou dělat zrovna nejlepší rozhodnutí. Měli jsme problémy s kluky a rodinou,.. jako okolní děj. A gymnastika v seriálu se opravdu zintenzivněla, každá epizoda měla nějakou velkou událost.

Lauren: Vždy když si vzpomenete na Make it or break it říkáte si:“může to být ještě šílenější?“ nebo „může být Lauren ještě větší mrcha?“  Bude to ještě šílenější, naši scénáristi jsou skvělí a pořád píší stále nové zápletky. Drží se gymnastiky, ale zároveň také toho co se děje v životě normálního teenagera a udržují to zajímavé.

Kaylie: Myslím že Kaylie chce aby si Carter vybral Lauren. Už se přes to přenesla a začne se pořádně soustředit na gymnastiku, a vůbec ji nezajíma Carter a Lauren.

Lauren: Pořád bude napětí mezi Lauren a Carterem kvůli milostnému trojúhelníku. Rozhodně si myslím, že Kaylie nechává kluky plavat. Časem ji to možná naštve ale určitě si zachová klidnou hlavu a předvede ze sebe to nejlepší. Jediné co Lauren chce je láska a tak je teď Lauren šťastnější.

Přeložil Petr

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby