-
11th Bře 10

Zdravím a vítám vás v začátku nového měsíce. Omlouvám se, že jsem se delší dobu nevěnovala webu, měla jsem prázdniny a jak asi znáte, ráda jsem vyjela někam pryč :-) Mimochodem, nedá se říct, že bych se webu nevěnovala, nevěnovala jsem se pouze přidáváním novinek. Máme pro vás připravené jedno překvapení. Pro někoho velké, pro někoho menší, ale věřím, že každému z nás fanoušků udělá radost. Co se ale stalo v době mé nepřítomnosti? To si pojďme ukázat teď…. Překvapení čekejte v blízkých dnech.

Jako asi nejhlavnější zpráva této aktuality je, že máme před sebou poslední epizodu této série, ale to hlavní, o co tu jde je 2.série… byly tu dotazy zda bude nebo ne… jak už jste se mnozí možná dočetli, vyhlašoval se nedávno konkurz a již v dubnu se začne natáčet. Na premiérové díly se budeme moci těšit již v červnu tohoto roku.

Další událostí jsou 22. narozeniny Codyho Longa, které oslavili včera. My za náš web přejeme dodatečně všechno nejlepší a mnoho dalších hereckých úspěchů.

I když má Josie Loren pauzu v natáčení Make it or break it, stále má hodně práce.V současné době je v Miami a před pár dny navštívila dětské nemocnice. Jen dva dny před jejich návštěvou nafotila Photoshoot pro časopis OK!


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby