-
9th Kvě 10

Řekla jsem si, že by nebylo na škodu se Vám trošičku představit. Aby jste měli alespoň malou představu, kdo se o web stará. Jak už jste si asi všimli, moje jméno je Adéla. – raději mám ale Áda, tak mi většina mých kamarádů i říká. Je mi 17 let. Webům se věnuju cca od 14 let. Začínala jsem asi jako většina –  u blogů. Vždycky jsem ale měla jinou představu o svých stránkách. Když jsme se na základce učili základy html kódu, měli jsme za úkol na konci roku vytvořit svojí stránku. Já jsem měla tenkrát v oblibě seriál Prison break, a tak jsem měla ihned jasno, o čem web vytvořím. Když jsem splnila svůj školní úkol, řekla jsem přítelovi, že bych se ráda naučila víc a tak mi pomohl s prvními stránkami. – o Prison breaku.

Když ale seriál skončil, měla jsem chuť udělat jiné stránky, nové a především aktuální. A tak jsem se rozhodla vytvořit první českou fansite seriálu Make it or break it. Jak jsem ale k seriálu vůbec došla? Seriál mě zaujal jednou jedinou věcí, a tou byla gymnastika. Zaujal mě nápad natočit seriál z tohoto prostředí. Takový tu totiž ještě nebyl. A gymnastika – ta byla můj minulý život.

Kontakt

E-mail: adddik@seznam.cz

Lide.cz: adddik

Tady je něco z mých oblíbených, pokud jsem však na něco nezapomněla :)

Barva: modrá, růžová, žlutá, bílá, černá, zelená, fialová, tyrkysová… miluju barvy!

Sport: moderní a sportovní gymnastika, fotbal, hokej, atletika, tanec, krasobruslení, plavání

Hudba: poslouchám úplně všechno, nemusím však metal, ska, punk, techno apod…

Knihy: Twilight Saga, Holky nepláčou, True Blood, Upíří deníky, Knihy od Lenky Lanczové, Andílek, Šest miliard Amerik a další…

Filmy: Chceš mě, chci tě, Twilight Saga, Million dollar baby, Láska nebeská, Avatar, Obchodník se smrtí, Pařba ve Vegas, Rebelka, Záložní plán, Toy Story, Muž v ohni, Babel, Pretty Woman, 10 důvodů proč tě nenávidím, Moderní Popelka, Let´s Dance, Baba na zabití, Bourneovo ultimátum, Okrsek 49, Pevné pouto, Zakletý v čase, Akta X, Přestupný rok a další…

Seriály: Kyle XY, Prison break, Pretty Little Liars, Moonlight, Vampire Diaries, Make it or break it, The Gates, The Simpsons, Horákovi, Lost, CSI Miami, Mr. Bean, Šmoulové, True Blood ….

Herci:

herci

Herečky:

herecky

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby