-
2nd Bře 10

Boston : Je to konečná pro Payson?

Musím uznat, že jsem sama ještě neměla možnost shlédnou nový, finálový díl. Jak už všichni víme, gymnastky Payson, Emily, Kaylie a Lauren odjíždějí společně soupeřit o zlato na národní soutěž. Jak tedy vše dopadlo? Osobně se nemůžu dočkat, až tuto epizodu shlédnu, protože už jen tento popis vypadá vážně zajímavě :-)


Po hrozivém pádu z bradel v aktuální epizodě „Make It or Break It“ skončila Payson v bezvědomí. Probrala se v nemocnici, což je pro všechny úleva. Ale všechno v pořádku rozhodně není.Payson má neoperovatelné poranění v oblasti bederní páteře. Její blízcí ji sdělují dobrou zprávu, a to že nervy jsou nepoškozené. Ale pak přichází opravdu špatné zprávy: Payson už nikdy nemůže dělat gymnastiku. Její gymnastická kariéra skončila. Její sen stát se gymnastickou jedničkou na národní soutěži? S tím je taky konec. Její sen o výhře olympijského zlata? Rozbitý na prach. Jestli se pokusí provozovat gymnastiku, hrozí ji, že už nikdy nebude chodit. Ale je to riziko, které bude Payson ochotná podstoupit?

Mezitím se Kaylie rozchází s Carterem. A taky vyhrává národní soutěž! A také Lauren a Emily se dostávají do národního družstva.

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby