-
19th Kvě 10

Nejvíce fanynek má z našeho průzkumu Johnny Pacar, také má však o hodně méně aktualizací, dnes se objevila fotografie z včerejšího focení photoshotu jeho skupiny Fairlene. Zajisté vás potěší :-)  + 2 videa z nahrávání a také jednoho mladého a velmi talentovaného chlapce :-) Hezkou podívanou.

P.S: Měla bych se omluvit za chybu, neuvědomila jsem si, že u hlasování o nejlepší herecký výkon v měsíci je Johnny uveden až na 2. stránce, máme tedy pořádně co dohánět, ale i tak si nevede špatně :-) jen za včerejšek se možná i díky Vašim hlasům dostal Johnny před Patricka Stewarta a dohání tak  herce s jménem Christian Kane. S rozdílem 46 hlasů. 1. místo zatím zahřívá SHAH RUKH KHAN se 16527 hlasy.  Do konce soutěže zbývá nyní den a 9 hodin, na vítězství nám čas nestačí, ale umístění je hezké, co říkáte? :-) Johnny si zatím drží 27. místo. Což na málo účinkujícího herce je velmi slušný výkon.

fairlene

johnnypacar

Johnny i Chelsea už upozorňovali na talent Greysona Chance, sice nemá nic společného s webem nebo seriálem, ale nemohla jsem vám ho sem nedát, souhlasím s nimi, je úžasnej.

EDIT: právě jsem se dozvěděla, že je mu teprve 13 let, no věřili by jste tomu ? :-)

Fairlene

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby