-
16th Čer 10

Čtvrtá epizoda začíná v kostele, kam zamíří Summer společně s Lauren a jejím otcem. Sasha Belov, tedy nový trenér v Rocku si postupně svolává gymnastky, aby se dostavili na trénink. Tam se ale scházejí pouze čtyři, Lauren, Emily, Kaylie a Payson. Později je všem jasné, proč jsou v tělocvičně pouze ony. – porušili pravidlo. To jim však zprvu nedochází. Vše se ale změní v momentě, kdy trenér každé přinese pivo a pobídne je, aby si taky dali. Vždyť to je to, co chtějí, být jako všichni náctiletí. Pokud se však chtějí dostat na olympiádu, musí svůj přístup změnit a to po dnešní epizodě zajisté změní.

Jakmile musí odjet Emily do Rocku, nemůže se dostavit na svou první směnu do Pizza Shacku – místní pizzy. A tak se její matka Chloe rozhodne za ní zaskočit, poznává mladého kluka Damona, který je zhruba ve věku jako Emily. Mezitím zajede Carter za bratrem Kaylie – Leem. Je to jeho nejlepší přítel, a proto se odváží svěřit se mu s něčím,čeho opravdu lituje. – měl poměr s Lauren a Kaylie o tom neví.

Při „tréninku“, nebo- li trestu, který si holky vybrali za navštívení jedné akce, navštíví Sashu také Laurenin otec a promlouvá s ním.  - tím jsou také osvobozeny od nekonečných šplhů na provazech. Sasha venku narazí na Cartera, který se snaží dostat do Rocku a upozornit Lauren, aby neprozradila jejich malé tajemství. Sasha ho však nepouští, místo toho se vrací zpět za holkama do tělocvičny a připravuje si pro ně tzv. terapii. Tou se snaží sjednotit jejich vzájemné vztahy. Posledním trestem pro ně je mytí všech žíněnek v tělocvičně, v tu chvíli se ale mezi holkama rozpoutá hádka, která se uklidní, jakmile si všechny promluví o svých problémech. Projednou se dohodnou a pomůžou Emily dostat se z tělocvičny do práce.

Co Emily pracuje, Sasha je zaměstnán Paysoninou matkou Kim a Lauren, Kaylie a Payson si mezitím svěří svá momentální největší tajemství a slíbí si, že od teď to bude pro každou z nich jiné,  tak končí i tato epizoda. Všechny jsou za dobře, trenér Sasha je spokojený a Carter s Lauren si také vyřešili trable minulé noci.

Napsala A.d.a

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby