-
2nd Bře 10

Epizoda Loves Me, Loves Me Not.

Josie Loren a Cody Longo jsou trochu překvapeni ze zvratu, který se odehraje v následujících epizodách Make it or break it. V následující epizodě “Loves Me, Loves Me Not.” Je romantika přímo ve vzduchu v Rocku. Pro rodiče a gymnastky je tu připravený Valentýn. Emily je rozrušená, protože se doslechla něco od Damona. A Kaylie má zase motýlky v břiše, jakmile se ocitne v blízkosti Nicka.Mezi Kaylie a Nickem to pěkně jiskří. A Carter si mezitím dělá starost, zda má ještě šanci dostat svoji milovanou a těžce zrazenou Kaylie. Lauren zatím zjišťuje, že když se jí podaří dát dohromady Kaylie a Nicka, bude mít o to větší šanci dostat k sobě Cartera. Odpustí jí Carter to, co provedla.  A půjde mu snáze zapomenout, když by mohl mít někoho jako oporu vedle sebe? Skončí s Kaylie a Lauren jednou pro vždy, nebo to bude bez dalších okolností zkoušet dál?

Zpět ale ke Kaylie a Nickovi. Je jejich sblížení nevyhnutelné? A co pravidla Rocku? Stáhne se Kaylie do problému a to opět díky chlapci? A co Payson, má Payson větší šanci než Kaylie?

Mezitím Payson dostane ve škole nečekané valentýnské gesto potká roztomilého chlapce jménem Ike, se kterým se později spřátelí. Zpočátku se zdá, že bude Payson zase šťastná, ale až jeho představa ukáže, že je to trochu nebezpečné.

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby