-
5th Bře 10

Pár spoilerů :

Po operaci to vypadá, že je Payson v pořádku a je připravena vrátit se zpět. Vždy byla proslulá tím, že na sebe samu vyvíjela větší tlak než ostatní gymnastky. A nyní se připravuje v tom pokračovat. Když má ale začít cvičit – „zmrzne“. To není dobré, zvlášť, když má před sebou olympiádu. Co když se příliš bojí? A jak to s ní vůbec nakonec bude? To jsou otázky, které nám zodpoví následující epizody.

spoiler_payson.blog

A co Sasha a Summer? Každý zajisté ví,  že se tito dva mladí přitahují, přestože jsou to vzájemné protiklady. Když došlo na první polibek, slíbili si, že se to nesmí opakovat. Podruhé…? No, řekněme, že už to nepůjde jen tak ignorovat. Dva mající velké postavení ve vedení Rocku, v kterém je přísný zákaz randění se budou muset s láskou a jejími okolnostmi nějak vypořádat.

spoiler_sasha.blog

Bude v tom něco víc? A co to bude znamenat pro Rock? Nechme se překvapit.

—————————————————–

Modelky nebo herečky? Když se na ně podívám, myslím, že ani jedna by neměla problém se v modelingu angažovat. Nebo snad ne? :-)

3 1

Na internetu jsem našla pár zajímavých fotografií, jednamě docela zaujala… Zajímalo mě, jestli herečky dokáží alespoň z části to, co v seriálu předvádějí. Josie Loren as Kaylie Cruz je v tomhle ohledu jak jsem zatím dokázala zjistit asi nejaktivnější.

46

a něco pro pobavení :-) (Moment z filmu Znovu 17)

10

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby