-
5th Kvě 10

Podle informací z Twitteru se objeví v 2. sérii zvláštní host (jestli jsem pochopila správně, tak přímo ve 2.epizodě). Bude jím gymnastka jménem Anastasia Liukin. Nejspíš mnozí z Vás neví, proč je tak významným hostem. Nastia, jak se jí přezdívá dokázala v Pekingu na olympijských hrách vybojovat zlato. Již v 18 letech si splnila svůj největší sen a stala se tak světovou šampionkou. Původem je Ruska, to také možná vysvětluje talent na gymnastiku (pokud ho nemá po svém otci) v devíti letech se však spolu s rodiči přistěhovala do USA, kde žijí do dnes.  Kromě seriálu Make it or break it si zahrála také v seriálu o sportovní gymnastice a to ve filmu Rebelka (Stick it). Musím podotknout, že stejně jako my všichni netrpělivě sleduje každý díl seriálu. – Holky se při natáčení určitě mnohé přiučili :-)

Twitter

Oficiální website


Moc hezky udělané video s neuvěřitelnými kousky Nastie. Myslím, že naše seriálové gymnastky mají co dohánět :-)

Pro zájemce tu mám ještě jedno, a to z tvrdých tréninků, které absolvuje už od malička dvakrát denně. Takto to chodí u elitních gymnastek.

A.d.a

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby