-
26th Zář 11
MIOBI se vrátí třetí sérií, ale není jisté jestli i Emily

Jako někdo, kdo není v cílové skupině stanice ABC Family seriálu Make It Or Break It, nemohla bych být více potěšená než, že se stanice konečně rozhodla pokračovat v gymnastické drama třetí sérií, které byla původně v plánu.
Když jsme naposledy viděli Emily, byla sbalená a směřovala autobusem někam daleko. Byla těhotná a její život gymnastky jí proběhl před očima, jako něco co už bylo za ní. Tiskové oddělení ABC Family zveřejnilo, že třetí sezóna bude mít osm epizod a poběží pravděpodobně až do letní olympiády v hereckém složení Ayla Kell, Josie Loren, Cassie Scerbo. To všechno je dobré, ale nikde není zmínka o Emily, a diváci si možná sami domyslí, že jak kdysi Sasha Belov říkal že není možné se vrátit k vrcholové gymnastice po dítěti. Pravděpodobný problém zde je ten, že herečka Emily opravdu otěhotněla v průběhu natáčení druhé série. A scénáristé akorát něco sepsali s neurčitým závěrem. Popravdě celý konec druhé sezony, se zdál jako narychlo napsaný a buď mohl přinést dobrý náběh pro třetí sezonu nebo zmatení. Je dobré, že se stanice ABC Family rozhodla pokračovat třetí sérií, jak bylo v původně plánu, a přesune postavy až letní olympiádu 2012. Ale to, že stanici trvalo tak dlouho se rozhodnout, dává najevo že tím nejsou tak nadšeni. A to že bude třetí sezona bude mít jenom osm epizod, naznačuje že stanice se seriálem pokračuje spíše jen z nutnosti než z nadšení. Kromě olympiády nechala druhá sezona  spoustu nevyřešených vedlejších příběhů. Třetí sezona dává scénáristům šanci dát něco do pořádku, což fanoušci jistě ocení.
Stanice oficiálně neoznámila, že Emily nebude hrát v třetí a pravděpodobně závěrečné sérii. Ale pamatujme, že na jedné promo fotce z konce druhé sezony patřilo čtvrté místo Kelly Parker, která začala být více vidět potom co Emily odešla. Kelly v seriálu začínala jak zlá holka a rivalka Rocku, a soupeřka ve „zlosti“ pro Lauren. Kelly se, ale poslední sérii trochu zmírnila. Tak či tak, ale scénáristé chtějí mít možnost druhé špatné holky, protože čtyřčlenné složení týmu je základem seriálu. Hned od začátku seriál byl mezi dalšími věcmi, hrou čísel, protože jenom tři dívky se mohou dostat do olympijského týmu. Takže pokud zde není čtvrtá soupeřka, celé drama vymizí. Kelly je proto dobrou postavou. Ale nesmíme zapomenout na Emily, protože Emily vnesla do celého seriálu nenahraditelný pohled.
Byla outsiderem v uzavřené hře – dívka co nebyla vychována pro gymnastiku, ale byla objevena. Její matka, ať je sice dobrosrdečná, ale je to žena z karavanu. Kmetkovi jsou to, co vneslo seriálu něco opravdového a zajímavého pro televizi. Občas to sice bylo jako telenovela, ale nicméně to bylo zábavné.
Jako výsledek je, že více fanoušků fandí Emily než kterékoliv jiné dívce, dokonce i těm dvěma hodným.
Ztráta Emily je jako kdyby váš oblíbený hráč přešel do jiného týmu. Přežijete to, ale hra pro vás bude méně zajímavá.
Přeložil Petr

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby