-
28th Úno 11

Když už jsme u těch fotografií, na Twitteru se objevila aktuální fotografie s Josie Loren, Cassie Scerbo a jedním z fanoušků.


28th Úno 11

Při procházení webových stránek na téma Make it or break it jsem narazila na Nica Tortorellu. Docela jsem se zděsila co má na hlavě, no posuďte samy, nechal to krapet narůst. Co na to říkáte?


28th Úno 11

Mám tu pro vás fotografie Cassie Scerbo ze dne 24.2.2011, z akce Beastly L.A Premiere…. Nezdá se vám, že nějak ztloustla? :-O.


22nd Úno 11

Zatímco je Kaylie Cruz zvyklá hrát gymnastku v Make it or Break It, v realném životě nemá problém Josie Loren (něco, nevim co a ani ve slovníku to nedává smysl… ) Hra s pestrými barvami a odvážnými šperky, hezká brunetka ukazuje její zábavnou stránku – právě v čas promoce (nebo nějakýho plesu)! Děláš oboje, [...]


17th Úno 11

Fotky z Design Store Opening – Cassie Scerbo


17th Úno 11

Pro fanoušky Nica Tortorelly tu mám nový photoshop –  Alek and Steph


17th Úno 11

Josh Bowman dříve chodil s Amy Winehouse a teď chodí s Miley Cyrus, takže si dokážu představit tu holčičí bitku, kdyby se tyhle dvě někde setkaly.

Popravdě, když se nad tím zamyslím, Amy/Miley bitka by byla nic oproti bitce Lauren/Payson, kterou Josh způsobí když se tuto sezonu přidá k hercům z Make [...]


15th Úno 11

Fotografie Ayly Kell z autogramiády.


15th Úno 11

ShoesTV byla nakupovat boty s herečkou a talentovanou tanečnicí Aylou Kell, podívejte se, jaké nosí ráda a které by naopak nikdy neoblékla. Co říkáte na její hnědé vlasy? Mně osobně se docela líbí .
Ayla Kell


15th Úno 11

Máme po Valentýnovi, doufám, že jste si ho užili. Já tu pro vás mám video s Josie Loren, kde se moderátorky Katie Krause a Chelsea Briggs ptají nejen Josie ale také Duncana Penna, Bena Nemtina, Jonnie Penn, Davea Lingwooda, Lucy Hale, Dereka Hougha, Ryana Shecklera, Branta Daugherta, Shay Mitchell a dalších celebrit jaká [...]


Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby