-
28th Zář 10

Také jste zvědaví, zda se v druhé polovině 2.série objeví někdo nový? Máme tu prvního aktéra! Zahraje si Marcuse, zatím ale není jisté o koho se přesně bude jednat. To se však jistě co nevidět dozvíme.


20th Zář 10

Na youtube.com jsem našla moc hezké video k Make it or break it. Autorkou je MineyMouse00. Určitě stojí za shlédnutí a připomenutí 1.série .
 


20th Zář 10

Herečky, které ztvárňují v seriálu mámy, si také zkusili stát se gymnastkou alespoň na chvilku a bylo to zdokumentováno Více uvnitř.
 


20th Zář 10

Také máme několik  fotek  Cassie Scerbo z minulého týdne “ Private Fittings At The Levi´s LA Showroom“


20th Zář 10

16.září 2010 se Chelsea Hobbs a Josie Loren zúčastnily akce Macy Glamorama, Fashion Extravaganza.  Akce se konala v divadle Orpheum v Los Angles a zahrnovala módu a tanec. Podívejte se na fotky v celém příspěvku.

 

 
 


16th Zář 10

Také vám už chybí holky? Tady máte alespoň novou fotografii, je právě aktuální (pro přesnost ji dala Chelsea Hobbs před 5 minutami na Twitter ) A na další je také Chelsea Hobbs, s novým účesem pro sérii 2B!!


15th Zář 10

Jestli vám předešlé dvě fotky nestačí, mám tu pro vás rovnou spoustu dalších. Jedná se o osobní fotky Nica Tortorelly, převážně z Twitteru.
 


15th Zář 10

Dále tu mám dvě fotografie Nica Tortorelly s jeho přítelkyní.


15th Zář 10

Máme tu po dlouhé době novinku, fotky z neděle, 12.9.2010. Cassie Scerbo (Lauren) a její přítel Cody Longo (Nicky) se objevili na akci zvané „Icons a Idols“.


9th Zář 10

Dlouho jsme nemluvili o Codym Longovi, přítelovi Cassie Scerbo, který si v seriálu zahrál Nickyho. Máme tu tedy staronové fotografie od fotografa Lewisa Paytona. Cody je na nich jako vždy hotový model a tak jsem si jistá, že se každé(mu) z vás budou líbit . Více uvnitř.
 


Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby