-
18th Srp 10

Fotky Nica Tortorelly z MF Magazínu.
 
 


18th Srp 10

Mám tu pro vás fotky z premiéry filmu Twelve, kde si zahrál Nico Tortorella.
 

 


18th Srp 10

Cassie Scerbo v rozhovoru pro časopis J-14 mluví o finále poloviny 2.série. A ve druhém videu v televizi PIX11  také mluví o seriálu. Videa uvnitř.

 

 
 


18th Srp 10

Říkáte si, že jste dlouho na plátně neviděli Nica Tortorellu (Razora) ? Tak to se mrkněte na Twelve o kterém jsem vás již informovala. 6.srpna 2010 ho poprvé uvedli do kin a my máme už možnost si ho stáhnou a shlédnout v dobré kvalitě – DvdRip. Na další film, kde si Nico zahraje se můžete [...]


13th Srp 10

V sekci ostatní – download máte na stáhnutí 7. epizody hned několik linků, vaše oblíbené ulozto.cz stále chybí, až se objeví tak ho doplním.


13th Srp 10

Možná si někteří z vás všimli titulek na 7.epizodu, můžete si je stáhnout na překladatelském webu. Brzy i tady. Já opět děkuju překladatelům za jejich práci .


12th Srp 10

17.srpna 2010 se odvysílá 8.epizoda ( Rock Bottom) 2.série a nám budou tak zbývat pouhé 2 díly do konce vysílání. Bude tak totiž stejně jako s první sérií, kdy jsme si na dalších 10 dílů museli nějaký ten čas počkat. Já vás s tímto budu ještě informovat.
 


12th Srp 10

Další ze slibovaných fotografií tu máme fotky k 8.epizodě. Ta se odvysílá 17.srpna 2010


12th Srp 10

V sobotu moderovala Josie Loren American Cancer Society v  Hollywoodu. Událost pro podporou onkologických pacientů. K Josie se také přidal Jake Pavelka (Bc.), Efren Ramirez (Napoleon Dynamite), Philip Anthony Rodriguez (“Tajný život amerických teenagerů“) a princezna Theodora z Řecka a Dánska. Podívejte se na několik fotografií z akce.


12th Srp 10

Dvě fotografie z epizod. Na fotografii se Sashovým otcem to holkám moc sluší, mají krásné trikoty, že by Leo? . Na druhé je Sasha a Payson při baletu – Sasha se snaží Payson morálně podpořit.
 


Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby