-
30th Čer 10

TV YoungHollywood se podívala do zákulisí seriálu Make it or break it a udělala rozhovory se všemi hlavními gymnastkami. To znamená, že pokud dobře rozumíte anglicky,  budete si moct poslechnout Josie Loren (Kaylie), Aylu Kell (Payson), Chelsea Hobbs (Emily) a Cassie Scerbo (Lauren) v exkluzivním rozhovoru. + vás Josie Loren provede tělocvičnou.


29th Čer 10

Také vás zajímá jak to probíhá v zákulisí natáčení? Dnes vám přináším video, kde vás jím provede Cassie Scerbo (Lauren Tanner). Ve videu také uvidíte její „dvojnici“ či jak se připravují její speciální účesy.


29th Čer 10

Již se objevil první díl na stáhnutí, více v příspěvku.


28th Čer 10

Konečně jsme se dočkali! Někteří netrpělivě čekali, jiní si zas krátili čekání koukáním na jiné seriály. Jedno máme ale všichni společné – již několik měsíců čekáme na den jako je ten dnešní, premiéra 2.série. Ano, dnes 28. června 2010 se odvysílá v Americe na kanálu ABC Family první díl 2.série. O čem bude? A na [...]


27th Čer 10

Entertainment Weekly má menší spoiler pro 2.série Make it or break it týkající se Lauren Tanner.
Hledá se herečka pro ztvárnění dlouho ztracené matky Lauren. Ta má být právě v 2.sérii nalezena. Hledá se tedy herečka kolem 40 let, která si zahraje na zotavující se matku ze své drogové závislosti, ukáže naději na obnovení svého vztahu [...]


26th Čer 10

Mám tu pro Vás dvě fotografie z osobního života herců. Na jedné z fotek figuruje Chelsea Hobbs, kde jí to moc sluší. Druhá fotografie je z Nylon party, kde můžete spatřit Codyho Longa spolu s Cassie Scerbo, Chelsea Hobbs a jejího seriálového přítele Johnna Pacara a jejího dobrého kamaráda  a fotografa Terena Odda.


25th Čer 10

Chelsea Hobbs poskytla Nylonu rozhovor ohledně její role gymnastky, o přátelství s Cassie Scerbo, ale také o muzice. Článek je poměrně  zajímavý,  doporučuji si ho přečíst v pokračování příspěvku.


22nd Čer 10

A máme tu další promo fotografie z 2.série. Tentokrát z další epizody, a to druhé.  Některé snímky jsou téměř autentické, na dalších můžete vidět Summer a Kim. Na jedné také Nastiu Luikin, která se má právě v této epizodě objevit jako host. Mrkněte v pokračování článku.


22nd Čer 10

Kamery a fotoaparáty se vrhli na Cassie Scerbo, jejího otce a přítele Codyho Longa při jejich příchodu na BOA Steakhouse. 19. června se totiž v několika zemích slaví den otců. Prostřednictvím svého Twitteru vzkázala:“ Všechno nejlepší ke dni otců, jsi nejlepší táta na světě, jsem tak šťastná.“ Fotografie najdete uvnitř příspěvku.


20th Čer 10

První Twelve trailer, ve kterém budete moci vidět Nica Tortorellu. O čem že film vlastně má být? Film vypráví Příběh zachytávající život mladého drogového dealera, kterému se jeho rychle běžící život rozpadá jako domeček z karet, protože vidí vraždu příbuzného, při které zatknou jeho nejlepšího kamaráda. V kinech se objeví 2. července 2010. A kromě [...]


Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby