-
30th Kvě 10

Chelsea Hobbs se zúčastnila akce Thinks She Can Dance konané 27.května 2010. V příspěvku najdete víc fotografií, které jsou úžasné, Chelsea to tu opravdu sluší – ty vlasy k ní naprosto sedí teď


29th Kvě 10

Cassie Scerbo a Cody Longo navštívili večírek obchodu  A|X Robertson v Los Angeles na dvojakci A|X Armani a ELLE’s Joe Zee ‘Disco Glam’ a to 25.května.2010. V příspěvku více fotografií z akce.


27th Kvě 10

Peri Gilpin (Kim Keeler) slaví dnes, 27.5.2010 své 49. narozeniny a my jí prostřednictvím webu přejeme samozřejmě jen to nejlepší, spoustu hereckých úspěchů, tak skvělých jaký odvádí v námi oblíbeném seriálu Make it or break it. Dále hodně zdraví, štěstí i v osobním životě a spoustu splněných přání. Hezké narozeniny Peri!


26th Kvě 10

E! televize oslavila své 20. výročí v londýnském Hotelu v Hollywoodu, CA před dvěma dny, tedy 24.5.2010. Cassie Scerbo přijala pozvání spolu se svým přítelem Cody Longem.  Došlo také na autogramiádu, jak můžete vidět na jedné z fotografií, které máte k dispozici v příspěvku. Je to úžasný pár. A musím podotknout, že Cassie vypadá v [...]


26th Kvě 10

A je tu zase video z akce Maxim Hot 100. Tentokrát rozhovor z HollyscoopTV. Otázkou je, jaké muže považují v Hollywoodu za nejvíc sexy. Josie Loren, která se akce také zúčastnila má slovo v 1:38 vteřin.


25th Kvě 10

Cassie Scerbo a Josie Loren (Lauren a Kaylie) na fotografiích přiblížili k blížící se 2.sérii jejich vztah na TV obrazovkách.  Fotografie uvnitř příspěvku!


25th Kvě 10

Máme tu název první epizody druhé série. 2. epizoda nese název „Friends Close Enemies Closer“, nebo-li česky „Přátele si drž na blízku, nepřátele ještě blíž“. Vypadá to, že se nám konečně začíná dostávat víc a víc informací a my jsme mezi prvními,  kdo vám je poskytuje hezky čerstvé.


22nd Kvě 10

Tento měsíc vyšel Magazín Ok!, v němž jsou fotografie závodnic z Rocku (Make it or break it). – Lauren, Payson, Emily a Kaylie si tak trošku zahráli na slečinky ze Sexu ve městě.  Poznáte, kdo koho napodobuje? Obě tyto krásné fotografie byly pořízeny ve West Hollywoodu. Bazén v pozadí jedné z fotografií patří Hotelu Chamberlin [...]


22nd Kvě 10

Ve čtvrtek se Josie Loren zúčastnila 11. výročí Maxim Hot 10Podívejte se na rozhovor z Hollywire a zjistěte tak, jaké jsou Josieniny názory na dané okolnosti… uvnitř příspěvku také naleznete fotografie z chvíle, kdy se Josie procházela po tentokrát zeleném koberci .-)


20th Kvě 10

Možná jste si už všimli nového widgetu – Narozeniny, jak jsem už psala, ukazují kdo má kdy, za jak dlouho a kolikáté narozeniny, což není nějak potřebné pro někoho vědět, ale fanouškům se to zajisté bude hodit. Já tímto děkuju Furiantovi, (vampire-diaries.cz) že měl tolik trpělivosti a nevzdával to se mnou po tolika neúspěšných krocích [...]


Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby