-
28th Dub 10

Chelsea Hobbs (Emily), Cody Longo (Nicky) Cassie Scerbo (Lauren), Ayla Kell (Payson), Nicole Anderson (Kelly Parker) nebo třeba Sam Sarpong. Tito herci se objevili na stránkách známého fotografa Terena Odda. Musím říct, že fotky se opravdu povedli a konečně jich máme pěknou spoustu Více v pokračování článku.

www.terenoddo.com


27th Dub 10

Chelsea Hobbs vzkázala přes Twitter, že dnes ukončili natáčení 1.epizody 2. série a hned zítra začíná natáčení epizody 2.  No už aby to bylo


25th Dub 10

Toto úterý v noci se Josie Loren (Kaylie Cruz) zúčastnila akce US Weekly Hot Hollywood Style, která se konala, jak už napovídá název v Hollywoodu. Podívejte se na čtyři fotografie z místa, kde se Josie procházela po koberci před fotografy.  Najdete je uvnitř příspěvku.


24th Dub 10

A máme tu další fotografie Nica Tortorelly. Photoshoot Dorothy Hong. Celkem pěkné fotografie, fanoušky jistě potěší Více uvnitř příspěvku.


22nd Dub 10

Ve třetí epizodě se snaží otec Lauren ( Steve Tanner) přimět bývalého gymnastu Sashu Belova, aby se vrátil ke gymnastice a trénoval gymnasty v Denveru. Belov ale nechce o Denveru ani slyšet, zato ho však láká tým Rocku.
Jakmile se dohodnou a on se rozhodne přijet do Rocku, po několika hádkách rodičů gymnastek se chce raději vrátit [...]


22nd Dub 10

Máme tu pár starších fotografií pro Nylon Magazine. – The Beautiful Life s Nicem Tortorellou.

Zdroj: nico-tortorella.org


20th Dub 10

10 z mých oblíbených věcí …

Od října jsem se nevěnovala blogu. Od teď budu lepší, a tak ocením, když se rádi budete dívat na aktualizace, přesto, že jsem byla dlouho pryč. Pojďme začít novým článkem. Tady máte 10 mích top stránek, které pravidelně navštěvuji.

1. www.shoedazzle.com –  pokud milujete boty, ovšem jako většina žen, ale váš bankovní [...]


18th Dub 10

Chelsea Hobbs (Emily), Josie Loren (Kaylie) a Cassie Scerbo (Lauren) se bjevili na akci pořádané OK! Magazinem. Akce byla nazvaná „Sexy Singles“.  Party se konala v Beverly Hills ve středu večer 14.dubna 2010.  Sponzorováno Bebe. Fotografie uvnitř příspěvku. Holky jsou kočky, co říkáte?


18th Dub 10

Konečně byly zveřejněny fotografie z Kick Off Party, které se zúčastnili jak aktéři seriálu The Beautiful Life, tak populárního seriálu The Vampire Diaries. V brzy zrušeném seriálu si zahrál modela také Nico Tortorella, tedy náš Razor. Akce se konala v červnu loňského roku. Moc hezké fotky A pokud jste fanoušky Nica i upířích [...]


13th Dub 10

12. dubna.2010 hostovali Chelsea Hobbs a Cassie Scerbo v kriminálním seriálu CSI:MIAMI. Já mám pro Vás základní informace, ale také odkazy na stáhnutí epizody.


Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby