-
22nd Dub 10

Ve třetí epizodě se snaží otec Lauren ( Steve Tanner) přimět bývalého gymnastu Sashu Belova, aby se vrátil ke gymnastice a trénoval gymnasty v Denveru. Belov ale nechce o Denveru ani slyšet, zato ho však láká tým Rocku.

Jakmile se dohodnou a on se rozhodne přijet do Rocku, po několika hádkách rodičů gymnastek se chce raději vrátit zpět. Zastaví ho až Payson, která ho společně s ostatními gymnastkami přemluví a domluví mu, že bez něj na nároďáku neuspějí. Změní tedy názor a zavádí nové, přísné podmínky nejen pro gymnasty, ale i jejich rodiče.

Payson, Kaylie a Emily navštíví Spruce Juice. kde narazí i na Lauren a její „přítelkyně“. Pohledný mladík jim nabídne letáček s pozvánkou na párty, Kaylie nabídne Payson, aby tam šli – ta odmítá. A tak se Kaylie zeptá Emily – ta na rozdíl od Payson souhlasí. Nakonec však jdou všichni tři.

Na párty se snaží zařadit do běžného studentského života a užít si večer. Emily potkává svéhospolupracovníka z Pizza Shacku – Razora. Stejně tak se ale seznamuje i s jeho kamarádem Damonem. Dozvídá se, že mají kapelu s názvem Shelter Pups. Zaposlouchané ztratí kontrolu nad opilou Kaylie, která se mezitím „předvádí“ před skupinkou podobně opilých kluků. Ve stojce si všimne, že na ní kouká její přítel Carter, kterého tam ani zdaleka nečekala. Po menší hádce odjíždějí s Leem domů. Z pozadí na ně koukají Razor a Damon a každý z nich si dělá na Emily zálusk. Stejný plán má však i Leo. Cestou domů nejprve odveze Payson a Emily si nechá naposledy. Vyzvídá, kdo byl Razor a zdá se, že se snaží na Emily zapůsobit.

Mezi tím vším se odehrávají Laureniny narozeniny tentokrát s přítomností Summer – přítelkyně otce Steva. Lauren se Summer se pohádají a Lauren odchází uražená na párty, odkud před nemalou chvílí odjeli holky. Najde sedět nešťastného Cartera na houpačce, přisedne si a po krátkém rozhovoru se začnou líbat a jak můžeme vidět na konci epizody – vyspí se spolu. Carter si však zapomněl v posteli telefon a po přečtení sms od Kaylie si Lauren uvědomila, co právě provedla….

Napsala A.d.a

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby