-
31st Bře 10

Po Martyho odchodu  neni v Rocku žádný hlavní trenér, a tak se nedodržují pravidla a nikdo se nevěnuje tréninku tolik, kolik by mu věnovali v Martyho přítomnosti.

Když se jde Emily poptat po svých penězích ze stipendia potká Kaylieniného bratra Lea. Mezitím nahlédneme do Denveru, kde už pilně trénuje Lauren se svým trenérem, Martym. Jakmile se Laurenin otec rozhodne oznámit jejich vztah, objeví je po chvilce v objetí schované v kanceláři. – odchází z kanceláře rozčilená.

Razor se v Pizza Shacku snaží opět zapůsobit na Emily, která se drží. Snaží se nesvěřovat se s detaily spojené s její osobností. Když už ale naváže řeč na trénování, objeví se v pizze její matka s prosbou, aby s ní šla ihned ke Cruzovým na naléhavou schůzku ohledně vedení Rocku. Payson a Kaylie zatím plánují cestu do Java Ramy, kterou  doopravdy nehodlají navštívit. Ve skutečnosti jedou za Martym, aby zjistili, proč vlastně odešel z jejich týmu.  A tak vyrážejí společně s Paysoninou sestrou Beccou na dlouhou cestu.

V  Denveru se ihned po příchodu pouští Payson do rozhovoru s Martym a Kaylie mezitím probírá osobní problémy s Lauren. Marty se snaží přesvědčit Payson, že jediný důvod proč odešel je, ž tady je to pro něj výhodnější. Jen tak totiž dokáže přimět samotnou Pay k tomu, aby důvěřovala sama sobě, že právě kvůli sobě dělá gymnastiku a že to také sama zvládne. Ne vždy u toho totiž musí být on sám.

Cesta domů je tichá, holky jsou smutné a zároveň naštvané za to, co jim jejich trenér provedl. když zastaví na benzínce, začnou si jich všímat parta kluků. Pomalu se přibližují, když však začne dělat Payson směrem k nim přemety, přidá se k ní Emily a ukážou jim, že s nimi nebude nejlepší si zahrávat. Ke Kaylie domů dorazí o dvě hodiny později, kde na ně čekají její rodiče. Leo se rozhodne, že je odveze domů. Jako poslední odváží Emily, v autě se trochu zapovídají a je vidět, že to mezi nimi pěkně jiskří.

Ke konci dílu navštěvuje Kaylinina matka Martyho. Oznámí mu, že takhle už dál pokračovat nemůžou, i když ho má stále opravdu ráda. Neodolá a cestou k autu se k němu vrátí a políbí ho. To ale netuší, že mezitím projíždí Emilina matka a jejich utajovaný vztah prokoukne.

Lauren si v posteli prohlíží společnou fotografii s Carterem a Marty se odhodlá a zavolá Tannerovi. oznámí mu, že už mu nehodlá dělat cvičenou opičku a že si bude muset najít někoho jiného, kdo bude jeho gymnastky trénovat.

Napsala A.d.a

Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Search

Epizody a titulky

web prekladatelu
2x20 - Worlds Apart

Video z 1. série

Shoutbox


Loading

WP Shoutbox
Název
Webová stránka
Message
Smile

Připojte se!
Narozeniny

Nejbližší narozeniny:

Narozen(a):


Do narozenin zbývá:

Anketa

Spřátelené weby